Lubrifikant i ngrenshem Bio-Luleshtrydhe 80 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant i ngrenshem Bio-Luleshtrydhe 80 ml

A-004742

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikanti me luleshtrydhe Bioglide Erdbeer dëshiron që ju të shijoni ndjesinë dhe aromën e luleshtrydheve gjatë gjithë marrëdhënies duke kaluar në paraloje orale. Falë Bio-s së saj dhe mbi të gjitha natyrës vegane, 100% do të respektojnë ju dhe mjedisin.

Reviews

Write a review

Lubrifikant i ngrenshem Bio-Luleshtrydhe 80 ml

Lubrifikant i ngrenshem Bio-Luleshtrydhe 80 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori