E re Lubrifikant sensilight passion fruit 60 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant sensilight passion fruit 60 ml

A-004745

1 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Flavors Sensilight Fun është një xhel lubrifikues me aromë, i formuluar posaçërisht për të përmirësuar kënaqësinë intime. Bazuar në ujë, i tretshëm në ujë, mund të eliminohet me një shpëlarje të thjeshtë. 6 shije të disponueshme: Luleshtrydhe, Qershi, Cocco dhe Melon, Frut Pasioni, Banane. Dermatologjikisht testuar.

Reviews

Write a review

Lubrifikant sensilight passion fruit 60 ml

Lubrifikant sensilight passion fruit 60 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori