Lubrifikant water touch 100 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant water touch 100 ml

A-004747

1 900 Lekë

Me shume informacion

Materiali: Xhel

Ngjyra: transparente

Përkushtuar: Për çiftin

Stimulimi: Vaginal

Prona: Testuar klinikisht

 

Water Touch është një lubrifikant me bazë uji me cilësi të shkëlqyeshme, veçanërisht i përshtatshëm për masazhe në të gjithë trupin dhe gjatë marrëdhënieve seksuale. Eshtë gjithashtu ideal për t’u përdorur me lodra seksi dhe është i pajtueshëm me prezervativët me lateks. Eshtë i testuar dermatologjikisht, nuk përmban yndyrë, pa ngjyrë dhe pa erë.

Reviews

Write a review

Lubrifikant water touch 100 ml

Lubrifikant water touch 100 ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori