Lubrifikant anal silikon touch 100ml Shiko me te madhe

Lubrifikant anal silikon touch 100ml

A-004748

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Silicon Touch është një lubrifikant me bazë silikoni. I përshtatshëm për t’u përdorur me prezervativë të lateksit. Testuar dermatologjikisht.

 

Udhëzime për përdorim: aplikoni xhelin sipas dëshirës në pjesët e dëshiruara të trupit dhe përsëritni aplikacionin kur të dëshironi. Para se ta përdorni, provoni kremin duke aplikuar një sasi të vogël në parakrah. Në rast të reaksioneve alergjike ndaloni aplikimin. Vetëm për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni të freskët dhe të mbrojtur nga drita.

 

Reviews

Write a review

Lubrifikant anal silikon touch 100ml

Lubrifikant anal silikon touch 100ml

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori