Lubrifikant Aquaglide Mjeder Shiko me te madhe

Lubrifikant Aquaglide Mjeder

A-004749

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Xhel

Përkushtuar: Për të, për çiftin

Karakteristikat: Testuar klinikisht, në përputhje me prezervativët

 

Aquaglide është një lubrifikant me cilësi të lartë, me veti lubrifikante të qëndrueshme, gjithashtu ideal për t’u përdorur me lodra seksi pasi bazohet në ujë. Veçanërisht i butë në lëkurë (toleranca e testuar në mënyrë dermatologjike dhe klinike), është në përputhje me të gjitha prezervativët, vlera optimale e PH, lahet me ujë dhe nuk përmban produkte yndyrore. Eshte krejtësisht i përdorshem edhe në rast të marrëdhënieve seksuale orale. Me shije mjeder.

 

Reviews

Write a review

Lubrifikant Aquaglide Mjeder

Lubrifikant Aquaglide Mjeder

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori