Epimedium Suplement Afrodiziak

A-005411

2 490 Lekë

Me shume informacion

Epimedium - afrodiziak natyral (i njohur edhe si “Horny Goat Weed”) është një produkt 100% natyral i bazuar në dhuratat e natyrës që ofron rezultate pa efekte negative.

Me strukturen e mjaltit dhe majltin e luleve ne perbersit e saj , macun Epimedium eshte nje produkt qe kombinon epimediumin me dhurata te tjera te mrekullueshme te natures sic jane: pelte mbreterore, polen, qumesht blete ,xhenxhefill, xhensen , maka etj.
I gjithe eksatrkti barishtor i barerave ne permbajtjen e tij , ka ekstrakte bimore te cilat kane marre nje certifikate analize te larte! Për Burrat dhe Gratë !!

Nje paketim permban 5 bustina nga 10gr.

Reviews

Write a review

Epimedium Suplement Afrodiziak

Epimedium Suplement Afrodiziak

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori