Gjoks Qe Fryhet Jolly Booby Shiko me te madhe

Gjoks Qe Fryhet Jolly Booby

SE0808

2 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Gjoks me lidhje i cili fryhet me thithka per humor ne party.

Gjeresia dhe thellesia e gjoksit afersisht 17cm.

Lidheset jane te rregullueshme ne permasa nga 102 deri ne 121 cm.

Materiali: PVC.

Reviews

Write a review

Gjoks Qe Fryhet Jolly Booby

Gjoks Qe Fryhet Jolly Booby

17 produkte të tjera në të njëjtën kategori