Cmim i reduktuar! Doreza Boksi Booby Shiko me te madhe

Doreza Boksi Booby

EF0089

1 630 Lekë

-170 Lekë

1 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Doreza Boksi Booby

Nje loder argetuese per ju dhe miqte tuaj.

Surprizojini te gjithe ne nje feste duke veshur dorezat

e boksit ne forme gjoksi, nje per cdo dore.

Mund te fryhen dhe te shfryhen sa here te deshironi

ndaj eshte e thjeshte per ti transportuar.

Reviews

Write a review

Doreza Boksi Booby

Doreza Boksi Booby

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori