Cmim i reduktuar! Fustan Baci 1173 Shiko me te madhe

Fustan Baci 1173

TH0117

2 540 Lekë

-300 Lekë

2 840 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Fustan Baci 1173

Nje fustan i pasur me detaje provokuese qe do ju ofroje sigurine ne vetevete se mund te joshni kedo.

I shkurter, i ngushte pas trupit, me menge te gjata dhe i mbyllur tek qafa tip golfi. Dekor i pasur me motive lulesh te thurura ne nje cope te bute gjysem trasparente.

Ky fustan ka mase standarte one size.

Reviews

Write a review

Fustan Baci 1173

Fustan Baci 1173

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori