Cmim i reduktuar! Geta Baci Lingerie 463 Shiko me te madhe

Geta Baci Lingerie 463

TH0150

1 270 Lekë

-170 Lekë

1 440 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta Baci Lingerie 463

Misterioze, elegante dhe joshese. 

Tre cilesi qe pershkruajne keto geta te zeza mat.

Ne ane te kembes shfaqet nje teksture rrjete ne forme diamanti te hapur.

Mase One Size.

Reviews

Write a review

Geta Baci Lingerie 463

Geta Baci Lingerie 463

22 produkte të tjera në të njëjtën kategori