Cmim i reduktuar! Geta Baci Lingerie 1156 Shiko me te madhe

Geta Baci Lingerie 1156

TH0137

1 170 Lekë

-150 Lekë

1 320 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta Baci Lingerie 1156

Rehati dhe joshje ne te njejtin element. 

Geta te zeza trasparente te hapura tek pjesa e kembes ne stil strece.

Elasticitet dhe butesi te kombinuar me tantellen delikate dekoruese..

Mase One Size.

Reviews

Write a review

Geta Baci Lingerie 1156

Geta Baci Lingerie 1156

22 produkte të tjera në të njëjtën kategori