Cmim i reduktuar! Geta Baci Lingerie 1076 Shiko me te madhe

Geta Baci Lingerie 1076

TH0135

3 490 Lekë

-310 Lekë

3 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Geta Baci Lingerie 1076

Rehati dhe joshje ne te njejtin element. 

Geta te zeza trasparente te gdhendura me dekore floreale.

Elasticitet dhe butesi te kombinuar me tantellen delikate dekoruese.

Mase One Size.

Reviews

Write a review

Geta Baci Lingerie 1076

Geta Baci Lingerie 1076

24 produkte të tjera në të njëjtën kategori