Cmim i reduktuar! Set Kostum Nxeneseje Shkolle Baci 1279 Shiko me te madhe

Set Kostum Nxeneseje Shkolle Baci 1279

TH0114

3 790 Lekë

-410 Lekë

4 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Set Kostum Nxeneseje Shkolle Baci 1279

Ky set eshte modeluar per te gjithe ata qe fantazite erotike i kane te veshura me uniforme shkolle.

Shikoni tek partnerja juaj nxenesen me joshes dhe te djallezuar qe keni pare ndonjehere. Nje Lolita te cilen nuk do e harroni kurre.

Ne kete set do te gjeni vetem nje bluze te shkurter me jake qe lidhet perpara tek gjoksi dhe nje minifund tyli transparent.

Nje look qe do ju beje te dallueshme edhe ne "bankat e fundit".

Ky set ka permasa standarte one size.

Reviews

Write a review

Set Kostum Nxeneseje Shkolle Baci 1279

Set Kostum Nxeneseje Shkolle Baci 1279

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori