Lubrifikant Dhe Xhel Masazhi Durex 2ne1 Me Aloe Vera 200 ml Shiko me te madhe

Lubrifikant Dhe Xhel Masazhi Durex 2ne1 Me Aloe Vera 200 ml

EF0482

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Lubrifikant Dhe Xhel Masazhi Durex 2NE1 Me Aloe Vera 200 ml

Xhel qe sherben per masazhe relaksuese dhe gjithashtu si nje lubrifikant i perkryer per marrdhenie seksuale.

Arome dhe freski fale bimes se Aloe Veras.

Sasia 200 ml.

Reviews

Write a review

Lubrifikant Dhe Xhel Masazhi Durex 2ne1 Me Aloe Vera 200 ml

Lubrifikant Dhe Xhel Masazhi Durex 2ne1 Me Aloe Vera 200 ml