Menge Penisi Kellef Me damare Bad Kitty Sleeve TPE Shiko me te madhe

Menge Penisi Kellef Me damare Bad Kitty Sleeve TPE

SE0765

2 490 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Menge penisi ngjyre te zeze transparente me unaze testikujsh fleksibel, damare te forte dhe koke te madhe duke shtuar 3 cm gjatesi.

Gjatesia totale: 13 cm, diam. i menges 1.9 cm, diam i unazes 2.9 cm. Materiali: TPE

Reviews

Write a review

Menge Penisi Kellef Me damare Bad Kitty Sleeve TPE

Menge Penisi Kellef Me damare Bad Kitty Sleeve TPE

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori