Pastues Intim Pompe Bad Kitty Intimate Shower Black Shiko me te madhe

Pastrues Intim Pompe Bad Kitty Intimate Shower Black

SE0766

2 990 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Pompe per pastrim e zeze me tre tuba te ndryshem.

Nje tube pak i lakuar, te tjeret ne forem shigjete, dhe me perdredhje.

Kapaciteti i pompes 100ml.

Materiali: ABS, gome.

Reviews

Write a review

Pastrues Intim Pompe Bad Kitty Intimate Shower Black

Pastrues Intim Pompe Bad Kitty Intimate Shower Black

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori