Dildo Anal INSIDE Flexibler Anal Stab 25 cm

SE0090

2 290 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Anal INSIDE Flexibler Anal Stab 25 cm

Dildo i perkulshem me siperfaqe te lemuar per penetrim dhe stimulim anal. Me gjashte topa ne pjesen e siperme te cilet sa vijne e zmadhohen.

Materiali TPE

Gjatesia 25 cm, diametri 2 - 3.5 cm

Reviews

Write a review

Dildo Anal INSIDE Flexibler Anal Stab 25 cm

Dildo Anal INSIDE Flexibler Anal Stab 25 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori