Dildo Latin Lover Shiko me te madhe

Dildo Latin Lover

SE0091

3 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Latin Lover

Nje replikim i realit me mbajtese vakumi e cila mund ta fiksoje kudo, duke e mbajtur te palevizur nderkohe qe ju e shijoni.

Permasa 23 cm e gjate dhe 4 deri 4.5 cm i gjere

Material PVC ne perputhje me rregullat dhe standartet europiane 1907/2006/EC

Reviews

Write a review

Dildo Latin Lover

Dildo Latin Lover

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori