Gishteza Tricky Fingers Shiko me te madhe

Gishteza Tricky Fingers

SE0361

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Tre dorashka gishti (gishteza) me strukture te ndryshme stimuluese. 

Ngjyrat: blu e lehte, pink ne roze dhe lejla.

Gjatesia 6 cm secila, diam. 2 cm, shume elastike dhe gjithashtu te pershtatshme per vibrator te holle.

Materiali: silikon.

Reviews

Write a review

Gishteza Tricky Fingers

Gishteza Tricky Fingers

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori