Rruaza Anale Choke Shiko me te madhe

Rruaza Anale Choke

SE0821

1 690 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Rruaza anale me 5 sfera dhe unaze mbajtese ne fund. 30.5 cm e gjate.

Rruazat diam. 2.4 cm, diam i unazes 3.6 cm.

Materiali: ABS

Reviews

Write a review

Rruaza Anale Choke

Rruaza Anale Choke

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori