Cmim i reduktuar! Mini Vibrator Delight Egg I Kuq Ose Boje Qielli Shiko me te madhe

Mini Vibrator Delight Egg I Kuq Ose Boje Qielli

EF0123

2 700 Lekë

-600 Lekë

3 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Delight Egg

Delight Egg perbehet nga 10 funksione per te shtuar

impulset dhe intensitetin ne baze te deshirave tuaja.

Mund te perdoret ne rruge vaginale dhe per pjese te jashtme stimuluese.

Perbehet nga nje paterial pa pore, shume i bute dhe pershtatet me cdo lloj lekure.

Shume i thjeshte per tu pastruar.

Keshillohet te perdoret me lubrifikant.

Ka 2 bateri te perfshira ne paketim.

Reviews

Write a review

Mini Vibrator Delight Egg I Kuq Ose Boje Qielli

Mini Vibrator Delight Egg I Kuq Ose Boje Qielli

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori