Cmim i reduktuar! Vibrator Rabbit Crazy Hare Shiko me te madhe

Vibrator Rabbit Crazy Hare

EF0135

2 700 Lekë

-600 Lekë

3 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Rabbit Crazy Hare

Ky vibrator vjen me dy funksione per kenaqesine tuaj.

Fale aksesorit lepurush dhe vibrimeve do ju perkedhele gjate

gjithe aktit duke ju dhuruar orgazma maksimale.

Perdoret edhe ne uje.

Tre vibrime te rregullueshme sipas deshires.

Gjatesia 15,5 cm.

Punon me 2 bateri AAA jo te perfshira ne paketim.

Reviews

Write a review

Vibrator Rabbit Crazy Hare

Vibrator Rabbit Crazy Hare

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori