Cmim i reduktuar! Vibrator The Tonguer Shiko me te madhe

Vibrator The Tonguer

EF0143

2 900 Lekë

-700 Lekë

3 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator The Tonguer

Nje dhurate per veten tuaj.

Ky stimulues ne forme gjuhe perbehet nga 3 veprime te ndryshme dhe

te rregullueshme sipas preferences.

Ka nje buton te vogel per tu manovruar lehetesisht.

I perbere nga material shume i bute dhe higjienik.

Keshillohet te perdoret me lubrifikant.

Gjatesia 9 cm.

Punon me 2 bateri 23A te perfshira ne paketim.

Reviews

Write a review

Vibrator The Tonguer

Vibrator The Tonguer

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori