Vibrator Xhel Jammy Jelly Happy Glitter Lejla 21 cm

EF0493

4 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Happy Glitter Lejla 21 cm

Jammy Jelly Happy Glitter eshte vibratori ideal nese po kerkoni kenaqesi te menjehershme, te thelle dhe te paharrueshme. I krijuar per stimulimin maksimal te klitorit duke ju dhene orgazma qe nuk i keni provuar ndonjehere me pare.

Me shpejtesi te ndryshme, siperfaqe me damare, material jo alergjik dhe pa phtalete.

Gjatesi: 21 cm

Diameter: 4.5 cm

Bateri: 2 x AA (te paperfshira)

Ngjyra lejla

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Happy Glitter Lejla 21 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Happy Glitter Lejla 21 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori