Vibrator Xhel Jammy Jelly Sharp Glitter Pink 22.5 cm

EF0540

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Sharp Glitter Pink 22.5 cm

I ideuar per kenaqesi te menjehershme, te thelle dhe te parezistueshme. Ka kokrriza per nje stimulim maksimal klitori. Me shpejtesi te ndryshme vibrimi, ky vibrator do ju dhuroje orgazmat me kendshme dhe te paharrueshme, te cilat nuk i keni provuar me pare! 

Diameter: 5 cm

Gjatesi: 22.5 cm

Bateri: 2 x AA (te paperfshira)

Materiali: Xhel - Silikon

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Sharp Glitter Pink 22.5 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Sharp Glitter Pink 22.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori