Vibrator Xhel Jammy Jelly Puzzling Glitter Blue 24 cm

EF0541

4 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Puzzling Glitter Blue 24 cm

Vibrator me siperfaqe te bute dhe fleksibel, me vibrime me shpejtesi te ndryshme. Jep fantazi edhe fal kokes se madhe te theksuar dhe damareve. Kenaqesi delikate e ndjekur nga vale pasioni.

Gjatesi: 24 cm

Diameter: 4.5 cm

Bateri: 2 x AA (te paperfshira)

Material: Xhel - Silikon

Ngjyre: Blu

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Puzzling Glitter Blue 24 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Puzzling Glitter Blue 24 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori