Vibrator Doppio Sling Double Vibe

EF0273

4 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Doppio Sling Double Vibe

Vibrator dopio per perdorim anal dhe vaginal

Diameter 2 - 2.5 cm

Gjatesi: 23 cm

Bateri 2 x AA

Reviews

Write a review

Vibrator Doppio Sling Double Vibe

Vibrator Doppio Sling Double Vibe

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori