Mini Stimulator Masturbues Candy Pie Yeasty

EF0535

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Mini Stimulator Masturbues Candy Pie Yeasty

Praktik dhe i fshehte, gjithmone i gatshem per te te dhene kenaqesi kudo ku mund te jesh. Ky ministimulator vagine ka nje koke fleksibel me vibrime te ndryshme dhe do jet miku juaj me i mire ne lojrat tuaja erotike, vetem apo ne çift.

Mos ia kurseni vetes momentet e kenaqesise dhe argetimit te paster.

Gjatesia: 6.2 cm

Diameter: 2.3 cm

Materiali: ABS

Reviews

Write a review

Mini Stimulator Masturbues Candy Pie Yeasty

Mini Stimulator Masturbues Candy Pie Yeasty

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori