Stimulues Klitoridi My Long Fingherz

EF0546

1 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Stimulues Klitoridi My Long Fingherz

Dy kellefe qe vishen ne gisht per te stimuluar manualisht zonat erotike ne nje menyre te kendshme dhe efektive. Fale siperfaqes me kokrriza, mund ti perdorni keto kellefe edhe ne paraloje, edhe gjate aktit seksual.

Gjatesia: 7.5 cm

Diametri: elastik

Materiali: PVC (pa phthalate)

Ngjyra: ngjyre lekure dhe e zeze

Reviews

Write a review

Stimulues Klitoridi My Long Fingherz

Stimulues Klitoridi My Long Fingherz

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori