Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Double Hook 17.5 cm

EF0539

4 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Double Hook 17.5 cm

Material realist te nje cilesie te shkelqyer. Siguron njekohesisht TRE ORGAZMA ne te njejten vale vibrimi. Dizenjuar veçanerisht per stimulim total! Njekohesisht stimulohet klitori, vagina dhe anusi! Njeri vibrator eshte me i holle ne diameter, ndersa vibratori tjeter eshte me i trashe dhe i theksuar

Diametri: 1.5 - 3.5 cm

Gjatesia: 17.5 cm

Bateri: 2 x AA (te paperfshira)

Materiali: PVC

Ngjyra: Lekure realiste

Reviews

Write a review

Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Double Hook 17.5 cm

Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Double Hook 17.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori