Cmim i reduktuar! Vibratore Jammy Jelly Dazzly Glitter Purple Shiko me te madhe

Vibrator Xhel Jammy Jelly Dazzly Glitter Lejla 18.5 cm

EF0477

3 600 Lekë

-800 Lekë

4 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Dazzly Glitter Lejla 18.5 cm

Vibrator material xheli, me ngjyre lejla.

Me material te bute dhe dallgezime te krijuara veçanerisht per stimulim dhe penetrim anal. Kenaq plotesisht deshirat tuaja seksuale.

Mund te rregulloni shpejtesine e vibrimeve duke perftuar orgazma siç i deshironi ju.

Me gjatesi 18.5 cm dhe diameter 3 cm

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Dazzly Glitter Lejla 18.5 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Dazzly Glitter Lejla 18.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori