Cmim i reduktuar! Vibratore Jammy Jelly Fresh Glitter Blue Shiko me te madhe

Vibrator Xhel Jammy Jelly Fresh Glitter Blu 17.5 cm

EF0533

3 100 Lekë

-1 300 Lekë

4 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Fresh Glitter Blu 17.5 cm

Vibrator material xheli, me ngjyre blu

Me material te bute dhe dallgezime te krijuara veçanerisht per stimulim dhe penetrim anal. Kenaq plotesisht deshirat tuaja seksuale.

Mund te rregulloni shpejtesine e vibrimeve duke perftuar orgazma siç i deshironi ju.

Me gjatesi 17.5 cm dhe diameter: 2.5 cm

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Fresh Glitter Blu 17.5 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Fresh Glitter Blu 17.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori