Cmim i reduktuar! Vibratore Classics Red Medium Shiko me te madhe

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

EF0476

2 100 Lekë

-400 Lekë

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

Vibrator i holle elegant me ngjyre i kuq.

Garanton kenaqesi maksimale dhe ideale per penetrim vaginal te thelle. Me disa shpejtesi vibrimi ne menyre qe ju te arrini orgazma te paharrueshme sipas deshires suaj.

Me gjatesi 18 cm dhe diameter 2.5 cm

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

Vibrator Klasik I Kuq Classics Medium Red 18 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori