Vibrator Anal Vibrating Butt Buddy Anal Fantasy Collection 13cm

EF0367

4 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Anal Vibrating Butt Buddy Anal Fantasy Collection 13cm

Vibrator anal me gjatesi 13 cm dhe diameter 1.9 cm. Me rruaza ngjyre i zi dhe i shoqeruar me telekomande qe kontrollon shpejtesine dhe nivelet e dridhjes

Jepini kenaqesi vetes dhe emsoni pikat tuaja te dobeta ne pjesen anale.Materiali eshte Abs

Reviews

Write a review

Vibrator Anal Vibrating Butt Buddy Anal Fantasy Collection 13cm

Vibrator Anal Vibrating Butt Buddy Anal Fantasy Collection 13cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori