Vibrator Xhel Jammy Jelly Bright Glitter Lejla 24.5 cm

EF0510

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Bright Glitter Lejla 24.5 cm

Vibrator xhel ngjyre lejla

Me gjatesi 24.5 cm ndersa diametri 4.5 cm

Nese po kerkoni nje loder te madhe seksi kjo eshte ajo qe ju duhet

Me damare dhe material i bute per pjesen tuaj intime

Vibratori do ju jape kenaqesi maksimale ne momentin e duhur

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Bright Glitter Lejla 24.5 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Bright Glitter Lejla 24.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori