Vibrator Realist Xhel Real Rapture Upset Jelly Ngjyre Lekure 20 cm

EF0566

3 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Upset Jelly Ngjyre Lekure 20 cm

Vibrator me ngjyre mishi 20 cm i gjate

Material xhel, me diameter 5cm

Unik dhe material i bute per lekuren tuaj

Per nje kenaqesi maksimale zjidhni kete vibrator qe punon me bateri 2x AA te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Upset Jelly Ngjyre Lekure 20 cm

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Upset Jelly Ngjyre Lekure 20 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori