Vibrator Klasik I Kuq Small Classic Vibe 14 cm

EF0381

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik I Kuq Small Classic Vibe 14 cm

Vibrator klasik 14 cm dhe diameter 2.5cm

Materiali ABS, i bute per pjeset intime

Punon me bateri 1xAAA qe nuk jane te perfshira ne pako

Vibratori eshte ngjyre e kuqe, elegant dhe perfekt per heren e pare qe ju perdorni nje loder te tille seksi.

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik I Kuq Small Classic Vibe 14 cm

Vibrator Klasik I Kuq Small Classic Vibe 14 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori