Vibrator Per Piken G G-Point Classic Pink 11.5 cm

EF0383

1 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Per Piken G G-Point Classic Pink 11.5cm

Per kenaqesine maksimale te pikes G, vjen ky vibrator klasik 

Ngjyre pink i gjate 11.5 cm dhe diameter 2.5cm per te stimuluar kenaqesine ne kete pike

Materiali ABS, punon me bateru 1x AA qe nuk jane te perfshira ne pako

Reviews

Write a review

Vibrator Per Piken G G-Point Classic Pink 11.5 cm

Vibrator Per Piken G G-Point Classic Pink 11.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori