Vibrator Xhel Jammy Jelly Gleamy Glitter Pink 13.5 cm

EF0534

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Xhel Jammy Jelly Gleamy Glitter Pink 13.5 cm

Vibrator me gjatesi 13.5cm,  material xhel

I bute pjeset intime me diameter 3 cm

I dizenjuar edhe per pjeset anale dhe per kenaqesi te vecante

Ngjyre pink i lehte dhe praktik ne perdorim

Reviews

Write a review

Vibrator Xhel Jammy Jelly Gleamy Glitter Pink 13.5 cm

Vibrator Xhel Jammy Jelly Gleamy Glitter Pink 13.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori