Vibrator Realist Xhel Real Rapture Seaquake Jelly Flesh Ngjyre Lekure 13.5 cm

EF0388

2 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Seaquake Jelly Flesh Ngjyre Lekure 13.5 cm

Nje vibrator material xhel me ngjyre lekure

I gjate 13,5 cm ndersa diameter 3 cm

Punon me bateri 1xAA qe nuk jane te perfshira

Material i bute per pjeset intime. Me nivele te ndryshme shpejtesie

I ebre per t'ju falur kenaqesi dhe deshire per marredhenie

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Seaquake Jelly Flesh Ngjyre Lekure 13.5 cm

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Seaquake Jelly Flesh Ngjyre Lekure 13.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori