Vibrator Klasik Flori Classic Vibe Gold Medium 18cm

EF0387

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Klasik Flori Classic Vibe Gold Medium 18cm

Vibrator klasik ngjyre gold, material Abs

Me gjatesi 18 cm dhe diameter 2.5cm  

Punon me bateri 2xAA qe nuk jane te perfshira ne pako

Dizajn dhe forme qe te jep kenaqesi ne cdo pozicion

Nuk ben shume zhurme dhe do ju fale nje orgazem qe sdo ta harroni lehte

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik Flori Classic Vibe Gold Medium 18cm

Vibrator Klasik Flori Classic Vibe Gold Medium 18cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori