Vibrator Miser Kalli Vibrating Farmers Mais 24 cm Shiko me te madhe

Vibrator Miser Kalli Vibrating Farmers Mais 24 cm

EF0392

3 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Miser Kalli Vibrating Farmers Mais 24 cm

Nje vibrator ne formen e nje kalliri misri

Me gjatesi 24 cm dhe diameter 4 cm

Materiali TPR, ABS 

Punon me bateri  2x AA qe nuk jane te perfshira ne pako

Luani dhe kenaquni njekohesisht

Reviews

Write a review

Vibrator Miser Kalli Vibrating Farmers Mais 24 cm

Vibrator Miser Kalli Vibrating Farmers Mais 24 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori