Vibrator Bullet 50 Shades Of Grey - We Aim To Please You 8.5 cm

EF0395

3 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Bullet 50 Shades Of Grey - We Aim To Please You 8.5 cm

Vibrator material Abs i gjate 8.5 cm dhe diameter 1.7cm

I shëndetshëm dhe i hollë me një përfundim elegant argjendi reflektuese

I krijuar me qellim shtimin e kenaqesise tek klitori i femres.

Frymezuar nga filmi 50 Shades Of Grey

Reviews

Write a review

Vibrator Bullet 50 Shades Of Grey - We Aim To Please You 8.5 cm

Vibrator Bullet 50 Shades Of Grey - We Aim To Please You 8.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori