Vibrator Silikoni Lotus Silicone Classic Gri 20 cm Shiko me te madhe

Vibrator Silikoni Lotus Silicone Classic Gri 20 cm

EF0487

4 900 Lekë

Me shume informacion

Vibrator Silikoni Lotus Silicone Classic Gri 20 cm

Vibrator klasik ngjyre gri e erret, material silikon e abs

Me gjatesi 20 cm dhe diameter 4.4 cm

Me 7 funksione vibrimi, i dizenjuar per te falur kenaqesi pa fundesisht

Praktik dhe i lehte per tu perdorur

Reviews

Write a review

Vibrator Silikoni Lotus Silicone Classic Gri 20 cm

Vibrator Silikoni Lotus Silicone Classic Gri 20 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori