Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 17cm

A-005536

3 190 Lekë

Me shume informacion

Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 17cm

Nje dildo material PBC me ngjyre Lekure

I gjate 17cm dhe i gjere 4cm

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit dhe teksikujve ne baze, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 17cm

Dildo Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 17cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori