Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 20.5cm

EF0348

3 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 20.5cm

Duhet ta provoni nese po kerkoni per kenaqesi te reja.

Zbuloni pikat tuaja te ndjesise fale vibrimit intensiv.

Material PVC, 20.5 cm i gjate me nje diameter 4.5 cm me ngjyre neutrale mishi

Punon me bateri 2 xAA te cilat nuk jane te perfshire ne pako.

Fale madhesise,venave dhe dridhjes se vazhdueshme qe ju e kontrolloni vete, do ndjeni pasionin dhe do perjetoni momente te paharrueshme.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 20.5cm

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure 20.5cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori