Vibrator Realist Xhel Real Rapture Shock Jelly Flesh

EF0354

4 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Shock Jelly Flesh 

Ngjyre lekure me gjatesi 24cm dhe diameter 4 cm.

Punon me bateri 2 AA te cilat nuk jane te perfshira ne kuti.

Nje vibrator i bute per lekuren, praktik dhe i thjeshte per tu perdorur.

Ndjeni kenaqesine, dhe mos ju shmangni penetrimit qe ky vibrator ka aftesine te beje

Stimulon cdo pjese te vagines duke ju mesuar ekshtu pikat tuaja me te forta te ndjesise

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Shock Jelly Flesh

Vibrator Realist Xhel Real Rapture Shock Jelly Flesh

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori