Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 20.5cm

EF0489

3 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 20.5cm

Duhet ta provoni nese po kerkoni per kenaqesi te reja.

Zbuloni pikat tuaja te ndjesise fale vibrimit intensiv.

Material PVC, 20.5 cm i gjate me nje diameter 4.5 cm me ngjyre lekure i zi.

Punon me bateri 2 xAA te cilat nuk jane te perfshire ne pako.

Fale madhesise, venave dhe dridhjes se vazhdueshme qe ju e kontrolloni vete, do ndjeni pasionin dhe do perjetoni momente te paharrueshme.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 20.5cm

Vibrator Realist Real Rapture Ngjyre Lekure I Zi 20.5cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori