Dildo Realist Me Testikuj King Cock Ngjyre Lekure 20cm

EF0359

7 700 Lekë

Me shume informacion

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Ngjyre Lekure 20cm

Dildo ne forme penisi real. I ashtequajtur King eshte 20.3 cm i gjate me nje diameter 5.1 cm.

Ngjyra neutrale. Materiali PVC dhe fakti qe eshte me testikuj e bejne kete dildo me te pershtashem dhe me eksitues per trupin tuaj.

Me ngjitje me vakum ne fund. 

Reviews

Write a review

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Ngjyre Lekure 20cm

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Ngjyre Lekure 20cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori