Cmim i reduktuar! Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 25.4cm Shiko me te madhe

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 25.4cm

EF0362

11 100 Lekë

-1 000 Lekë

12 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 25.4cm

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe i vecante.

Nje imitim perfekt i penisit real, kjo fale punimit te kujdesshem me dore.

Fale damareve pergjate trupit, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.

Ne saje te nje lengu te posecem dje nje mekanizmi me pompim ju mund te imporvizoni nje ejakulim te vertete.

Per nje plotesim te plote te deshirave dhe kenaqesive.

Material PVC, 25.4cm i gjate me nje diameter 5.3cm.

Me ngjyre lekure i bardhe.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 25.4cm

Dildo Realist Me Testikuj King Cock Squirting Cock Ngjyre Lekure 25.4cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori